Odpocznij w komfortowych
warunkach!
Hotel Wisła Basen
lista hoteli w Beskidach
niekoniecznie z basenem

Wisła Hotel Basen - opinie


Poniższe charakterystyki hotele w Wiśle i Ustroniu powstały na podstawie analizy opinii pozostawionych przez gości w popularnych serwisach rezerwacyjnych i podróżniczych.

Hotel Mazowsze Ustroń - opinie

Hotel Mazowsze UstrońTo hotel o opiniach i ocenach powyżej przeciętnej. Goście pozytywnie oceniają wystrój pokoju. Wiele osób pozytywnie mówi także o położeniu tego obiektu. Chodzi o przepiękne widoki, jakie można podziwiać w okien. Do centrum miasta trzeba jednak dojechać samochodem albo wybrać się na dość długi, półgodzinny spacer. Na uwagę zasługują także opinie dotyczące obsługi, w których zaznacza się, że jest ona miła i profesjonalna.

Można znaleźć opinie, że sygnał wi-fi był czasami niezbyt dobry, co utrudniało połączenie z internetem.

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Mazowsze Ustroń

Spa & Wellness Hotel Diament Ustroń - opinie

Spa & Wellness Hotel Diament UstrońZdaniem wielu gości jest to hotel o świetnej lokalizacji - gwarantującej ciszę i spokój, wymarzone warunki do wypoczynku. Lokalizacja gwarantuje także dostęp do wielu ważnych miejsc, żeby wspomnieć tylko pijalnię wód. Zaletą hotelu są także przestronne pokoje, które zdaniem wielu gości można pochwalić za czystość. Szczególnie zadowoleni są goście, jeśli chodzi o apartamenty. Dużo pozytywnych opinii zbiera także restauracja w tym hotelu, która jest chwalona za dużą ilość i wysoką jakość oferowanych dań.

Choć zdarzają się także negatywne opinie co do tego hotelu, to nie jest ich znów aż tak wiele. Goście jednak czasami wskazują wręcz przeciwnie - że pokoje nie były odpowiedniej czystość, czy też w hotelu pracowała zbyt mała ilość obsługi w porównaniu do liczby gości.

Więcej opinii i rezerwacje: Spa & Wellness Hotel Diament Ustroń

Hotel Stok Wisła - opinie

Hotel Stok WisłaCena noclegów w tym hotelu nie należy do najniższych, zatem nic dziwnego, że większość klientów wybierających nocleg w Hotelu Stok jest zainteresowana wysokim standardem wypoczynku. Pośród wielu ocen chwalących ten obiekt warto zwrócić uwagę na te, które wskazują, iż jest to obiekt, w którym można naprawdę wypocząć. Jest to zasługą m.in. wysokiej jakości, profesjonalnych zabiegów spa. Goście w szczególności chwalą jednak duże baseny z wodą o odpowiedniej temperaturze, a także kompleks saun. Nienaganna czystość basenu i całego otoczenia zachęca do korzystania z tego miejsca.

Ze wzglęgu na wysokie oczekiwania klientów zdarza się także, że niektórzy nie są zadowoleni z pobytu w tym hotelu. Dzieje się tak np. gdy napotkają na rozbawioną grupę, która zakłóca ciszę nocną. Niektórzy także nie do końca byli zadowoleni w wielkości pokoju i łazienki, gdyż uważali, że w hotelu tej klasy powinny one być większe. Najczęściej jednak te negatywne opinia to jedynie niewielkie zadrapania na niemal krysztąłowo czystym obrazie tego hotelu.

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Stok Wisła

Hotel Gawra - opinie

Hotel GawraObiekt ten jako całość jest najczęściej pozytywnie oceniany przez klientów, którym szczególnie podoba się, że hotel, mimo swojego wieku, jest odremontowany i czysty, co na pewno wpływa bardzo na komfort wypoczynku. Dużą zaletą obiektu są czyste pokoje z balkonem. Dal wielu osób balkon to must be w każdym budynku wczasowym. Gości Hotelu Gawra byli także zadowoleni z pięknego widoku na góry. Ładny widok jest także dostępny z basenu. Jako zaletę wskazywano także profesjonalny i bardzo uprzejmy personel .

Jak wiadomo, nie ma jednak na świecie ideałów. I tak też jest w przypadku tego hotelu. Jednak te minusy są bardzo małe. Niektórzy na przykłąd narzekali na trudny dojazd, ale była to raczej wina śniegu. Jako wadę wskazywano także nieco starą architekturę.

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Gawra

Hotel Diament Ustroń - opinie

Hotel Diament UstrońWielu klientów poleca hotel ze względu na to, że jest do doskonałe miejsce na wypoczynek z dziećmi. W szczególności sprzyja mu obecność bogatej infrastruktury: basenu, sali fitness, pokoju zabaw dla najmłodszych. Często pojawiającą się oceną jest wskazanie na wysoką jakość obsługi, która nie sprawia problemów i pozwala cieszyć się wypoczynkiem. Miłe słowa kierują także gości w stronę obsługi z recepcji. Atrakcyjna cena jest wskazywana także jako zaleta tego obiektu. Goście nie mają zarzutów co do basenu, a wręcz przeciwnie, raczej go chwalą.

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Diament Ustroń


Hotel Belweder Ustroń - opinie

Hotel Belweder UstrońGoście odwiedzający ten obiekt zwracają uwagę na jego dogodne usytuowanie oraz piękne otoczenie. Z wielu pokoi można podziwiać piękne widoki na góry. Śniadanie serwowane w tym hotelu, zdaniem wielu gości, są smaczne i obfite, choć zdarzają się sugestie, że powinno się tam znaleźć jeszcze parę produktów. Goście pozytywnie wypowiadają się o pokojach, które - jak przystało na hotel tej klasy - są wygodne i komfortowe. Z wad niektóre osoby wspominają o słąbym zasięgu WiFi oraz nie do końca dopracowanym wyposażeniu pokoi.

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Belweder UstrońDW BESKIDY - opinie

DW BESKIDYOceniając położenie tego ośrodka wypoczynkowego, goście doceniali bliskość stoku narciarskiego, tuż przy obiekcie. Z drugiej strony, dla osób, które nie przyjechały na narty, może być wadą to, że centrum Wisły jest nieco oddalone i w praktyce trzeba się tam udać samochodem. Goście Domu Wczasowego Beskidy zwracali też uwagę na to, że śniadania oraz wyżywienie spełniało ich oczekiwania, a nawet niektórzy byli zaskoczeni, że hotel oferuje za niewielką opłatą suchy prowiant, który można zabrać ze sobą choćby w góry. Pozytywne opinie zebrał też basen, w którym zawsze była ciepła woda, oraz dobre wyposażenie siłowni. Niektórzy goście mieli zastrzeżenia co do ogólnego stanu budynku, wskazując na przykład na niedokładnie pomalowane ściany.

Więcej opinii i rezerwacje: DW BESKIDY

Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA w Wiśle

Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA w WiślePołożenie - dla jednych największa zaleta tego hotelu, dla innych wada. Hotel znajduje się bowiem poza centrum Wisły, w spokojnej okolicy, w otoczeniu gór i przyrody. W pobliżu nie słychać nawet samochodów Co także istotne - obiekt jst położony blisko skoczni narciarskiej. Ci, którzy lubią zgiełk centrum miasta, mogą odczuwać jednak pewien dyskomfort. Pokoje są oceniane przez gości różnie. Wielu klientów uważa, że standard powinien być wyższy, biorąc pod uwagę nie najniższą cenę. Goście m.in. zwracali uwagę na przestarzałe telewizory. Goście byli zadowoleni najczęściej z wyżywienia, szczególnie jeśli chodzi o śniadania.

Więcej opinii i rezerwacje: Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA w Wiśle